Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY | /kanał apteczny/

HASCO-LEK DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.
lubelskie
praca stacjonarna
5583 dni temu

Ogłoszenie numer: 66932, z dnia 2009-06-05

Hasco-Lek Dystrybucja Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
/kanał apteczny/

Miejsce pracy: lubelskie

Nr Ref.: PH/nazwa województwa/2009

Opis stanowiska

  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Rozwijanie ekspozycji produktów w aptekach i wdrażanie programów promocyjnych
  • Monitorowanie i raportowanie realizacji zadań
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z partnerami handlowymi

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Konsekwencja w realizacji założonych celów
  • Bardzo dobre kompetencje komunikacyjne
  • Sprawna organizacja pracy i zarządzania czasem
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Stały dostęp do komputera i Internetu

Oferujemy

  • Ciekawą, samodzielną pracę w firmie, należącej do czołówki polskich producentów leków
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy)
  • Szkolenia wzbogacające kwalifikacje i możliwość rozwoju zawodowego