Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Przedstawiciel Handlowy / Junior Sales Executive

Agencja Promocyjna Locco Event
Poznań
praca stacjonarna
5394 dni temu

Ogłoszenie numer: 77596, z dnia 2009-10-09

Agencja Promocyjna Locco Event oferuje kompleksową obsługę klientów biznesowych w zakresie szeroko rozumianej promocji, eventów, public relations, outsourcingu sprzedaży.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: PHLE

Opis stanowiska

  • Aktywna sprzedaż oferty firmy;
  • Pozyskiwanie nowych klientów;
  • Prowadzenie spotkań i prezentacji handlowych;
  • Nadzór nad realizacją pozyskanych kontraktów;
  • Sporządzanie ofert handlowych;
  • Planowanie i raportowanie sprzedaży.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie lub w trakcie studiów;
  • Doświadczenie handlowe najlepiej w sektorze B2B (min.1 rok);
  • Mile widziana znajomość branży marketingowej, reklamowej;
  • Dyspozycyjność, w tym gotowość do pracy w terenie;
  • Umiejętność analizy potrzeb klienta;
  • Komunikatywność, kreatywność i samodzielność;
  • Umiejętności sprzedażowe;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu Office.

Oferujemy

  • Samodzielne stanowisko z możliwością wdrażania własnych pomysłów;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń, adekwatny do osiąganych wyników;
  • Niezbędne narzędzia pracy.