Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel handlowy/janki/stała+prowizja

WaveNet sp z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
7095 dni temu

Ogłoszenie numer: 9474, z dnia 2005-04-15

Wavenet to dynamicznie rozwijająca się firma branży IT

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Praca w młodym i kreatywnym zespole w dziale handlowym, który zajmuje się: -pozyskiwaniem nowych i obsługą istniejących klientów. -przygotowywaniem ofert na potrzeby przetargów -realizacją nowych projektów

Wymagania

-kreatywność i samodzielność -komunikatywność i konsenkwencja w działaniu -prawo jazdy kat. B -komunikatywna znajomość jezyka angielskiego -wysoka kultura osobista -własny samochód będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie -poznawanie nowoczesnych technologii -prace w młodym, energicznym i kreatywnym zespole -wynagrodzenie stałe + wysoka prowizja