Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Przedstawiciel Handlowy Hollywood Lashes na Polskę

PB Center
podkarpackie
praca stacjonarna
4951 dni temu

Jesteśmy międzynarodowym przedstawicielem Hollywood Lashes na Polskę. Firma Hollywood Lashes jako pierwsza wprowadziła na rynek Polski metodę przedłużania i zagęszczania rzęs. Swoją popularność zawdzięczamy dzięki wprowadzaniu nowych zabiegów, a także najwyższej jakości medycznie testowanych produktów. Prowadzimy szkolenia nie tylko w kraju, ale również za granicą, zapewniając zdobycie profesjonalnej wiedzy i techniki gwarantującej sukces zawodowy i biznesowy.

Zadania:
  • prowadzenie profesjonalnych szkoleń z zakresu przedłużania/zagęszczania rzęs i brwi najnowszymi metodami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • utrzymywanie kontaktu z istniejącymi klientami

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych
  • wysoka kultura osobista
  • język angielski i niemiecki

Oferujemy:
  • profesjonalne szkolenie trenerskie wraz z certyfikatem Hollywood Lashes na Polskę
  • bardzo atrakcyjne warunki współpracy
  • zlecenie szkoleń dla Trenera
  • pełne wsparcie w pozyskiwaniu klientów
  • wyposażenie w niezbędne narzędzia do prowadzenia szkoleń
  • coaching biznesowy

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)