Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Przedstawiciel Handlowy (Handlowiec)

PROKMAR S.C.
wielkopolskie
praca stacjonarna
5269 dni temu

Ogłoszenie numer: 95893, z dnia 2010-04-14

Jesteśmy Firmą działającą w sektorze mechanizacji rolnictwa zajmujemy się produkcją oraz handlem ciągnikami i sprzętem rolniczym i komunalnym

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie kontaktów handlowych z istniejącymi klientami
  • ofertowanie
  • monitoring konkurencji
  • rozpoznawanie potrzeb klientów oraz dostarczanie im stosownych rozwiązań i produktów
  • fachowe doradztwo techniczne w dziedzinie mechanizacji rolnictwa
  • praca na miejscu i w terenie

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne MECHANIZACJI ROLNICTWA
  • znajomość branży handlowej rolniczej
  • prawo jazdy
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • nienaganna kultura osobista
  • kontaktowość, otwartość
  • Szukamy osób, które charakteryzuje dynamizm w działaniu, wysoki poziom energii życiowej, silna motywacja oraz kreatywność w rozwiązywaniu problemów.

Oferujemy

  • możliwość pracy i zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stałe wynagrodzenie + wysokie premie
  • możliwość awansu
  • miłą atmosferę pracy w aktywnym zespole