Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (HANDLOWIEC)

PROKMAR S.C.
wielkopolskie, Suchy Las k. Poznania
praca stacjonarna
4848 dni temu

Jesteśmy Firmą działającą w sektorze mechanizacji rolnictwa zajmujemy się produkcją oraz handlem ciągnikami i sprzętem rolniczym i komunalnym.

Miejsce pracy: Suchy Las k. Poznania

Zadania:
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie kontaktów handlowych z istniejącymi klientami
  • ofertowanie
  • monitoring konkurencji
  • rozpoznawanie potrzeb klientów oraz dostarczanie im stosownych rozwiązań i produktów
  • fachowe doradztwo techniczne w dziedzinie mechanizacji rolnictwa
  • praca na miejscu i w terenie
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • PRAKTYKA W HANDLU SPRZĘTEM ROLNICZYM LUB KOMUNALNYM
  • prawo jazdy
  • kontaktowość, otwartość
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Szukamy osób, które charakteryzuje dynamizm w działaniu, wysoki poziom energii życiowej, silna motywacja oraz kreatywność w rozwiązywaniu problemów.

Oferujemy:
  • możliwość pracy i zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • bardzo dobre warunki pracy i płacy
  • możliwość awansu
  • miłą atmosferę pracy w aktywnym zespole