Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Przedstawiciel Handlowy ds. Zakupu Makulatury

HRK S.A.
Poznań
praca stacjonarna
4143 dni temu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły dedykowane do obsługi poszczególnych branż i sektorów rynkowych oraz oddziały regionalne.

Dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu produkcyjnego z branży papierniczej, uznanego producenta papieru, opakowań workowych, tekturowych i elastycznych, w związku z rozbudową działu handlowego w dywizji pozyskiwania surowców wtórnych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

województwo: wielkopolskie

Główne zadania:

- określanie potencjału rynku i możliwości zakupu makulatury,

- lokalizowanie źródeł niebelowanej makulatury,

- bieżąca analiza sytuacji na rynku surowców makulaturowych,

- pozyskiwanie nowych dostawców surowca i zakup makulatury,

- utrzymywanie stałego kontaktu z dostawcami makulatury,

- prowadzenie negocjacji handlowych i optymalizacja kosztów zakupu surowca,

- dbanie o dobrą jakość zakupionego surowca, szkolenie dostawców w zakresie wymagań jakościowych,

- raportowanie do przełożonego.

Wymagania:

- ok. roczne doświadczenie handlowe na samodzielnym stanowisku, preferowane na stanowisku

  Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG,

- wykształcenie min. średnie,

- samodzielność i dobra organizacja pracy,

- komunikatywność i zaangażowanie,

- zdolności handlowe i negocjacyjne,

- dyspozycyjność związana z częstymi podróżami służbowymi,

- prawo jazdy kat. B,

- znajomość pakietu MS Office.

Nasz Klient oferuje:

- odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku w prężnie działającej firmie,

- umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,

- samochód służbowy, laptop, telefon,

- szkolenia specjalistyczne,

- pracę na zasadzie „Home Office”.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Zapewniamy pełną dyskrecję.