Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Przedstawiciel Handlowy ds. Sieci

Provimi Petfood PL Sp. z o.o
dolnośląskie, Wybrane Miasta Polski
praca stacjonarna
6533 dni temu

Ogłoszenie numer: 24646, z dnia 2006-11-29

Provimi Petfood PL Sp. z o.o, producent i dystrybutor karmy dla zwierząt domowych, należący do międzynarodowego holdingu będącego liderem na rynku europejskim, zatrudni:

Miejsce pracy: dolnośląskie, Wybrane Miasta Polski

Nr Ref.: PH/ miasto

Opis stanowiska

  • realizacja planu sprzedaży
  • zapewnienie ciągłości obsługi klientów na powierzonym terenie
  • odwiedzanie klientów zgodnie z planem wizyt
  • raportowanie do bezpośredniego przełożonego
  • Praca w regionach: Szczecina, Gdańska, Bydgoszczy, Olsztyna, Poznania, Wrocławia, Łodzi, Warszawy,Rzeszowa, Tarnobrzegu, Katowic, Krakowa

    Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • min 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży FMCG (mile widziane w Petfood)
  • komunikatywność
  • obsługa komputera
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat B
  • wytrwałość w osiąganiu celu
  • Oferujemy

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjnie warunki wynagrodzenia powiązane z efektami pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym koncernie