Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. PRODUKTÓW DLA DROGOWNICTWA

Izobud Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
6064 dni temu

Ogłoszenie numer: 37537, z dnia 2007-12-12

Produkcja materiałów budowlanych

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

- pozsykiwanie klientów - utrzymywanie długotrwałych relacji oraz prowadzenie rozsądnej polityki sprzedaży - koordynowanie wszystich działań związanych ze sprzedażą produktów dla budownictwa drogowego

Wymagania

- co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku - zdolności handlowe i organizacyjne - zaangażowanie i dyspozycyjność - min. średnie wykształcenie - znajomość obsługi komputera - znajomość branży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- atrakcyjne warunki płacowe - samochód służbowy, telefon, komputer - miłą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie - możliwość rozwoju zawodowego