Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. LEASINGU (samochody osobowe i ciężarowe poniżej 3,5 t)

Recruit.pl
Poznań
praca stacjonarna
4859 dni temu
recruit_top.jpg

Nasz Klient, międzynarodowa korporacja finansowa, lider na polskim rynku, poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

POZNAŃ
nr. ref. DL/pP/03/11

Zadania:

- aktywna, mobilna sprzedaż produktów leasingowych

- nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami oraz kontrahentami

Wymagania:

- doświadczenie w mobilnej sprzedaży (banki, firmy leasingowe, firmy sprzedające samochody)

- umiejętności sprzedażowe

- motywacja do pracy, energia i otwarcie na innych ludzi

- prawo jazdy kat. B

- mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej (samochody osobowe i ciężarowe poniżej 3,5 t)

- mile widziana znajomość rynku usług finansowych

Oferujemy:

- niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)

- pakiet socjalny

- atrakcyjny system motywacyjny powiązany z osiąganymi wynikami

- pakiet szkoleń

- ciekawe wyzwania

- możliwość rozwoju

recruit_bottom2.jpg