Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. LEASINGU (samochody dostawcze pow. 3,5 t, maszyny budowlane, naczepy itp.)

Recruit.pl
Poznań
praca stacjonarna
4873 dni temu
recruit_top.jpg

Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji finansowej, lidera na polskim rynku, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Poznań
nr. ref. DL/pP/03/11

Zadania:

- aktywna, mobilna sprzedaż produktów leasingowych

- nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami oraz kontrahentami

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w mobilnej sprzedaży produktów leasingowych

- umiejętności sprzedażowe

- motywacja do pracy, energia i otwarcie na innych ludzi

- prawo jazdy kat. B

- znajomość branży motoryzacyjnej (samochody dostawcze pow. 3,5 t, maszyny budowlane, naczepy itp.)

- znajomość rynku usług finansowych

Oferujemy:

- niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)

- pakiet socjalny

- atrakcyjny system motywacyjny powiązany z osiąganymi wynikami

- pakiet szkoleń

- ciekawe wyzwania

- możliwość rozwoju

recruit_bottom2.jpg