Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
Przedstawiciel handlowy ds. lakierów przemysłowych i antykorozyjnych

FEIDAL Polska Sp. z o.o.
podlaskie, cały kraj
praca stacjonarna
4866 dni temu

Ogłoszenie numer: 144357, z dnia 2011-04-20

FEIDAL Polska prowadzi sprzedaż farb i lakierów antykorozyjnych oraz budowlanych na terenie całego kraju.

Miejsce pracy: podlaskie, cały kraj

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie i obsługa handlowa i techniczna klientów w zakresie farb i lakierów przemysłowych i antykorozyjnych.
  • Raportowanie Zarządowi.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w branży farb przemysłowych i antykorozyjnych,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość j. niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Prosimy o zgłaszanie się wyłącznie osób z doświadczeniem w branży farb przemysłowych i antykorozyjnych.

Oferujemy

  • Samochód służbowy,
  • Telefon,
  • Laptop.