Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Przedstawiciel Handlowy ds. HORECA

Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego
wielkopolskie
praca stacjonarna
4837 dni temu
Duża Firma Handlowa – dystrybutor artykułów mleczarskich, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy:

Zadania:
  • regularna obsługa klientów na wyznaczonym terenie
  • rozszerzanie współpracy i pozyskiwanie nowych klientów
Od kandydatów oczekujemy:
  • min. 2 lata doświadczenia w handlu,
  • znajomości lokalnego rynku restauracji, hoteli, cateringu i pizzerii,
  • dynamizmu, samodzielności, odpowiedzialności,
  • komunikatywności,
  • prawo jazdy kat. B.
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia
  • pracę w młodym zespole
  • samochód służbowy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego w Białymstoku została założona w 1991 roku.
Inicjatorem i pomysłodawcą wspólnych działań były największe Spółdzielnie Mleczarskie funkcjonujące i zlokalizowane na terenie Podlasia.
Nasz kapitał jest w 100% Polski, a właścicielami firmy są rolnicy będący producentami mleka.