Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie Białystok
Przedstawiciel handlowy (drukarnia wielkoformatowa)

manBase S.A.
Białystok
praca stacjonarna
3889 dni temu

Talentica - zespół specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, drukarni wielkoformatowej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok
Nr Ref.: GPL/003/BC/P
Zadania:
  • nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami
  • obsługa dotychczasowych klientów
  • realizacja dotychczasowych planów sprzedażowych
  • dbanie o dobry wizerunek firmy i satysfakcję klientów

Wymagania:
  • doświadczenie w handlu, w poligrafii w druku wielkoformatowym
  • prawo jazdy kat.B
  • własna baza klientów
  • mobilność
  • dyspozycyjność
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:
  • umowa o pracę lub cywilno – prawna
  • możliwość pracy w systemie home office
  • wynagrodzenie podstawowe plus prowizja
  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód, laptop, telefon)
  • trzymiesięczny okres próbny
Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922