Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Przedstawiciel Handlowy - Doradca Techniczny

P.P.H.U. ROYAL-STAR Krzysztof Pawełek
podkarpackie
praca stacjonarna
5664 dni temu

Ogłoszenie numer: 56464, z dnia 2009-02-10

Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo- Usługowe "ROYAL- STAR" prowadzi działalność w branży chłodniczej, klimatyzacyjnej i wentylacyjnej. Oferta firmy obejmuje produkcję: -drzwi chłodniczych, -agregatów chłodniczych, -agregatów wody lodowej, -central wentylacyjno- klimatyzacyjnych, -wyrobów ze stali nierdzewnej dla przemysłu spożywczo-mięsnego. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • rozbudowa bazy o nowych klientów
  • opieka nad obecnymi klientami firmy
  • umiejętne doradztwo techniczne i przygotowywanie ofert

Wymagania

  • wykształcenie o profilu technicznym (preferowane: chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja)
  • znajomość branży chłodnictwo/ klimatyzacja od strony handlowej i technicznej
  • udokumentowane osiągnięciami doświadczenie w pracy
  • wysokie umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • umiejętności wykorzystywania wiedzy technicznej do przygotowywania ofert
  • znajomość języka obcego
  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa MS Office

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie
  • wynagrodzenie powiązane z efektami pracy (podstawa + prowizja + premia)
  • szkolenie i przygotowanie merytoryczne do pracy w branży
  • narzędzia pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego