Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Przedstawiciel Handlowy - Doradca Techniczny

Etisoft Wrocław
Wrocław
praca stacjonarna
5802 dni temu

Ogłoszenie numer: 48644, z dnia 2008-08-28

Etisoft specjalizuje się w projektowaniu i dostarczaniu kompleksowych systemów znakowania i automatycznej identyfikacji towarów, oferuje sprzedaż drukarek termotransferowych i termicznych firm CITIZEN, prowadzi sprzedaż czytników kodów kreskowych i kolektorów danych firmy ZEBEX, dobierając odpowiednie urządzenie zależnie od potrzeb Klienta. Firma Etisoft zajmuje się drukowaniem metodą termotransferową kodów kreskowych, znaków firmowych, schematów ideowych oraz innych informacji na etykietach papierowych i foliowych, przywieszkach kartonowych i z tworzyw sztucznych oraz wszywkach tekstylnych. Oferuje fachową pomoc w opracowaniu nowych wzorów a także w zakresie przygotowania i druku etykiet.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

- pozyskiwanie i obsługa klienta w podległym rejonie; - identyfikacja potrzeb klienta; - prowadzenie działań marketingowych w podległym terenie; - przygotowywanie ofert techniczno-handlowych - negocjacje warunków współpracy z klientem;

Wymagania

- minimalnie: 2 letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego - wykształcenie minimum średnie; - zainteresowania techniczne; - komunikatywność; kreatywność; - prawo jazdy kat. B - umiejętność organizacji i planowania własnej pracy; - inicjatywa i samodzielność w działaniu - dobra znajomość obsługi komputera oraz środowiska MS Office;

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; - atrakcyjny stystem wynagradzania (pensja podstawowa + prowizja od sprzedaży) - praca w młodym, kreatywnym zespole; - praca jednozmianowa (8-16) Pn-Pt