Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Przedstawiciel Handlowy - Doradca techniczny| (Systemy bezpieczeństwa i kontroli pracy)

ELOKON Polska Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5922 dni temu

Ogłoszenie numer: 46155, z dnia 2008-07-01

ELOKON Polska Sp. z o.o. (www.elokon.pl) wiodąca firma w dziedzinie bezpieczeństwa eksploatacji maszyn (przemysł, transport wewnętrzny, logistyka magazynowania, itp.) poszukuje do pracy następujących specjalistów:

Przedstawiciel Handlowy - Doradca techniczny
(Systemy bezpieczeństwa i kontroli pracy)

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

- analizę rynku i rozwinięcie sprzedaży urządzeń - realizację planu sprzedaży poprzez bezpośredni kontakt z klientami i kooperantami - koordynacje działań handlowych na określonym terenie - nawiązywanie nowych kontaktów i umacnianie istniejących

Wymagania

- wyższe wykształcenie – preferowane studia techniczne lub handlowe - doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku - doświadczenie w obsłudze i opiece nad klientami kluczowymi - umiejętność prezentacji i negocjacji handlowych - znajomość zagadnień związanych z marketingiem produktowym - samodzielność, odpowiedzialność, skuteczność w działaniu - wysoka kultura osobista i umiejętność kontaktu z klientem - wysoka motywacja do pracy i dyspozycyjność (częste wyjazdy) - biegła obsługa komputera i prawo jazdy kat. B Dodatkowym atutem będzie: - znajomość rynku związanego z maszynami do transportu wewnętrznego i logistyką magazynowania - znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

- ciekawą pracę dającą bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego - stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjny system wynagrodzeń - koleżeńska atmosferę pracy w młodym zespole