Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
4796 dni temu
recruit_top.jpg

Dla naszego Klienta, firmy z branży okuć budowlanych, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Wrocław
nr. ref. PH/pWW/05/11

Zadania:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na terenie całego kraju (głównie Polska zachodnia i południowa)
  • realizacja planów sprzedażowych
  • obsługa dotychczasowych klientów w regionie (m.in. zbieranie zamówień)
  • doradztwo techniczne
  • prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania:
  • min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość branży okuć budowlanych (klucze, zamki, itp.)
  • min. średnie wykształcenie
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera
  • samodzielność i aktywność
  • komunikatywność

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)
  • liczne szkolenia produktowe i handlowe
  • realną możliwość awansu

recruit_bottom2.jpg