Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Konin
Przedstawiciel handlowy-doradca klienta

Przedsiębiorstwo
Konin
praca stacjonarna
6341 dni temu

Ogłoszenie numer: 28168, z dnia 2007-04-06

Przedsiębiorstwo "Hydro-Tech" Konin jest prowadzone w ramach prywatnej działalności gospodarczej od 1994 roku na terenie Polski. Jako firma o wieloletnim stażu na rynku posiadamy ugruntowane doświadczenie w zakresie obsługi klienta zarówno od strony ofertowej jak i serwisowej. Działalność Przedsiębiorstwa "Hydro-Tech" to trzy filary działalności: Armatura przemysłowa, Wyroby hutnicze, Energetyka odnawialna.

Miejsce pracy: Konin

Opis stanowiska

Przedsiębiorstwo „HYDRO-TECH” KONIN Firma handlowa, wyłączny przedstawiciel na Polskę jednego z czołowych europejskich producentów pomp ciepła – firmy ALPHA – INNO TEC poszukuje do swojej siedziby w Koninie pracownika na stanowisko: przedstawiciel handlowy - doradca techniczny, którego obszarem działania będzie byłe województwo konińskie (Konin, Koło, Turek)

Wymagania

1. wykształcenie z zakresu instalacji (c.o., c.w.u.) – Inżynieria Środowiska specjalność: wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo lub energetyka odnawialna 2. doświadczenie w handlu przynajmniej 2 - letnie 3. prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów 4. zaangażowanie, odpowiedzialność, komunikatywność 5. umiejętność planowania i organizacji pracy 6. samodzielność i wytrwałość 7. mile widziana będzie znajomość języków obcych, szczególnie niemieckiego lub angielskiego,

Oferujemy

• pracę w miłym, dynamicznym zespole, • możliwość rozwoju zawodowego • atrakcyjne wynagrodzenie