Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Przedstawiciel Handlowy do spraw kluczowych klientów ( rynek hurtowy- obszar całego kraju )

WIKPOL Handel Usługi Export S.C. K.Woźniak, W.Kumorek
dolnośląskie, cała Polska
praca stacjonarna
6350 dni temu

Ogłoszenie numer: 27841, z dnia 2007-03-28

Firma istnieje od 1990 roku, zajmuje sie handlem hurtowym z wlasnego importu.

Miejsce pracy: dolnośląskie, cała Polska

Opis stanowiska

Wyłączny przedstawiciel profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich zatrudni przedstawiciela handlowego d/s kluczowych klientów ( rynek hurtowy - obszar całego kraju ) . Oferujemy : - stabilność współpracy - służbowy samochód do dyspozycji - szkolenie pod kierunkiem włoskiego managera - duże możliwości rozwoju i awansu - wysokie wynagrodzenie

Wymagania

Oczekujemy doswiadczenia w pracy na podobnym stanowisku i dyspozycyjności . Mile widziane osoby z doświadczeniem w branży fryzjerskiej .