Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Przedstawiciel Handlowy do działu tkanin

BELLUSSI GROUP LTD.
Łódź
praca stacjonarna
5339 dni temu

Ogłoszenie numer: 88312, z dnia 2010-02-04

Spółka prowadzi sprzedaż w kraju i za granicą maszyn stosowanych w przemyśle lekkim, sprowadzanych głównie z Włoch, znanych i sprawdzonych firm oraz tkanin i dzianin sprowadzanych głównie od renomowanych włoskich producentów.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sporządzanie dokumentów związanych ze sprzedażą, obsługę obecnych oraz pozyskiwanie nowych klientów dla firmy min.: W Polsce i Europie wschodniej z zakresu sprzedaży hurtowej tkanin.

Wymagania

  • Min. Rocznego doświadczenia w sprzedaży hurtowej tkanin,
  • Znajomość zagadnień związanych ze sprzedażą hurtową,
  • Konieczna biegła znajomość języka Włoskiego w mowie i piśmie,
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego i angielskiego,
  • Kreatywność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, nastawienie na cel,
  • Samodzielność w organizacji pracy,
  • Silna orientacja na realizację celów,
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • Znajomość podstawowych zasad obsługi klienta – komunikatywność,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Dobra znajomość obsługi komputera w środowisku Windows,
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • Dobra znajomość obsługi Internetu,
  • Dobra znajomość urządzeń biurowych,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Umiejętności interpersonalne.

Oferujemy

  • Pracę na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pięciodniowy tydzień pracy,
  • Telefon służbowy,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.