Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Częstochowa
Przedstawiciel Handlowy d.s. Detalu

P.H. Tara Sp. J. Jolanta i Artur Olak
Częstochowa, Częstochowa i okolice
praca stacjonarna
5167 dni temu

Ogłoszenie numer: 111621, z dnia 2010-08-26

P.H. Tara Sp. J. Jest autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy Colgate – Palmolive Polska Sp. z o.o. na terenie woj. Śląskiego. W związku z planowanym dalszym rozwojem firmy poszukujemy odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Częstochowa, Częstochowa i okolice

Opis stanowiska

  • realizacja strategii handlowej na powierzonym regionie,
  • utrzymywanie i rozwijanie kontaktów handlowych,
  • realizacja planów sprzedaży,
  • organizacja aktywnej sprzedaży.

Wymagania

  • wiek do 35 lat,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • samodzielność, skuteczność i sumienność w realizacji zadań,
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów,
  • kreatywność, zdolności organizatorskie,
  • min 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w branży kosmetyczno – chemicznej).

Oferujemy

  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • odpowiedzialne stanowisko z perspektywą rozwoju i samorealizacji,
  • odpwiednie narzędzia do pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków i osiągnięć.