Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Koszalin
Przedstawiciel handlowy (branża morotyzacyjna)

Headhunters
Koszalin
praca stacjonarna
2763 dni temu

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, dealera i serwisanta powszechnie cenionych marek samochodowych, do pracy stałej poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Koszalin
Obowiązki:
  • pozyskiwanie Klientów i utrzymywanie z nimi długofalowych relacji
  • realizacja planów sprzedażowych
  • raportowanie do dyrektora sprzedaży
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • obsługa komputera (pakiet Office, CRM)
  • czynne prawo jazdy kat. B

Ponadto od kandydatów oczekujemy wysokiej kultury osobistej, pewności siebie, asertywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.

Oferujemy:
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w branży motoryzacyjnej
  • pracę w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia wewnętrzne
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • dużą samodzielność w działaniu

Praca mobilna na terenie woj. zachodniopomorskiego

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. z 1997 nr 133 poz. 883).