Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel Handlowy, Kierowca

JAKOMEX SP. Z O.O.
Warszawa
praca stacjonarna
6756 dni temu

Ogłoszenie numer: 17993, z dnia 2006-02-14

FIRMA ZAJMUJE SIĘ SPRZEDAŻĄ HURTOWĄ PRODUKTÓW NABIAŁOWYCH I WĘDLINIARSKICH

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY: DBANIE O DOTYCHCZASOWYCH KONTRAHENTÓW I POZYSKIWANIE NOWYCH; KIEROWCA: DOSTARCZANIE TOWARÓW DO SKLEPÓW

Wymagania

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, ZNAJOMOŚĆ RYNKU WARSZAWSKIEGO I OKOLIC, ZNAJOMOŚĆ BRANŻY SPOŻYWCZEJ, MILE WYMAGANY STAŻ. KIEROWCA: ZNAJOMOŚĆ TOPOGRAFII WARSZAWY I OKOLIC, PRAWO JAZDY "C";WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE

Oferujemy

PRZEDSTAWICIE HANDLOWY: PENSJA PODSTAWOWA + PROWIZJA OD SPRZEDAŻY