Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY, HANDLOWIEC

ALFA-ELEKTRO
wielkopolskie, GORZÓW WIELKOPOLSKI
praca stacjonarna
6480 dni temu

Ogłoszenie numer: 24328, z dnia 2006-11-17

Alfa Elektro Sp. z o.o. | www.alfaelektro.com.pl | to największy w Polsce dystrybutor artykułów elektrotechnicznych. Spółka istnieje od października 1989 roku i zatrudnia w tej chwili ponad 400 osób. Nasz obrót w roku 2005 wyniósł ponad 282 miliony złotych. Właścicielem spółki od wielu lat jest Grupa Sonepar - europejski lider rynku dystrybucji sprzętu elektrotechnicznego – która w 1150 hurtowniach na całym świecie zatrudnia prawie 20 000 pracowników. Alfa Elektro aktualnie prowadzi sprzedaż w 35 własnych hurtowniach położonych w większości dużych miast Polski. Oferujemy pełną gamę wyrobów elektrotechnicznych, aparaturę przemysłową, automatykę i sterowanie, przewody i kable, baterie, narzędzia, mierniki i drobny sprzęt elektro-instalatorski. Uważamy, że podstawą funkcjonowania naszego biznesu są ludzie. Wśród pracowników mamy grono inżynierów, doradców technicznych i sprzedawców służących swoją wiedzą naszym klientom . Aktualnie poszukujemy kandydatów do nowego oddziału w Gorzowie Wlkp. na stanowiska:

Miejsce pracy: wielkopolskie, GORZÓW WIELKOPOLSKI

Nr Ref.: PH/Gorzów, H/Gorzów

Opis stanowiska

Wykonując bardzo samodzielną pracę będziesz odpowiedzialny za: nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami, prezentacje ofert naszej firmy osobom decyzyjnym, prowadzenie negocjacji i wszystkich innych ustaleń związanych z realizacją projektów.

Wymagania

Zatrudnimy osoby z kilkuletnim doświadczeniem w sprzedaży, z wyższym wykształceniem inżynierskim , z bardzo dobrą znajomością rynku elektrotechnicznego i gotowością do odbywania częstych podróży służbowych. Idealny kandydat to osoba energiczna, zaangażowana w wykonywanie swoich obowiązków, kreatywna o wysokich umiejętnościach interpersonalnych.

Oferujemy

Oferujemy wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do sprawnego wykonywania obowiązków służbowych, szeroką pomoc w okresie próbnym oraz kilkuletni system szkoleń handlowych i technicznych. Satysfakcjonujące wynagrodzenie wraz z dobrym systemem motywacyjnym.