Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
przedstawiciel handlowy, doradca techniczny na terenie kraju

GOK Regler und Armaturen Polska Sp. z o. o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
6299 dni temu

Ogłoszenie numer: 30580, z dnia 2007-06-20

Firma zajumuje się dystrybucją armatury gazowej i ogrzewniczej głównie producentów z Niemiec.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

- aktywna obsługa klientów - realizacja planów sprzedaży - akwizycja nowych klientów - diagnozowanie stanu potrzeb kontrahentów - przygotowywanie ofert - prezentacja nowych produktów - doradztwo techniczne - monitorowanie sprzedaży i należności - diagnozowanie stanów towarów

Wymagania

- wykształcenie minmum średnie techniczne - doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub w pokrewnej branży mile widziane - umiejętność budowania relacji z klientem, zdolności negocjacyjne - motywacja, inicjatywa, kreatywność - prawo jazdy kat. B - znajomość obsługi komputera - podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - dynamika oraz inicjatywa w działaniu

Oferujemy

- szkolenia - możliwość rozwuju, - wynagrodzenie podstawowe + prowizja od wyników