Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
PRZEDSTAWICIEL - HANDLOWIEC

Z.P.H.Stolarstwo Tapicerstwo Karcz Józef
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
6278 dni temu

Ogłoszenie numer: 29221, z dnia 2007-05-09

Produkcja i handel; -fronty meblowe; mdf+folia pcv , lakierowane , drewniane -płyty meblowe fornirowane, -meble, -inne akcesoria do produkcji mebli -wiecej szczegółów na ; www.meblokar.pl

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Nr Ref.: oferta-handlowiec

Opis stanowiska

-promowanie i sprzedaż produktów firmy, -pozyskiwanie nowych i współpraca ze stałymi klientami, -dbałość o ekspozycję produktów oraz wizerunek firmy w regionie -monitorowanie sprzedaży i należności wśród pozyskanych klientów

Wymagania

-wykształcenie średnie lub minimum zawodowe ze znajomością branży przemysłu meblarskiego, -doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, -dyspozycyjność, -operatywność, -łatwość nawiązywania kontaktów, -umiejętność samodzielnej pracy, -znajomość podstaw pakietu MS Office, -mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckigo(nie jest warunkiem przyjęcia na stanowisko)

Oferujemy

-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, -atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy, -po pomyślnie odbytym trzymiesięcznym okresie próbnym oferujemy samochód służbowy , telefon , laptop