Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Przedstawiciel Farmaceutyczny

Synergia Pharmaceuticals
Poznań
praca stacjonarna
4806 dni temu

Ogłoszenie numer: 148718, z dnia 2011-05-20

Nowa na polskim rynku, prężnie rozwijająca się firma farmaceutyczna poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Szukamy przedstawiciela farmaceutycznego zainteresowanego poszerzeniem swojego portfolio produktów o nasze.

Wymagania

  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej lub FMCG na stanowisku przedstawiciela handlowego/farmaceutycznego,
  • Znajomość rynku farmaceutycznego,
  • Wykształcenie min. Średnie,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym,
  • Orientacja na wyniki,
  • Własny samochód, prawo jazdy kat. B,
  • Posiadanie działalności gospodarczej,
  • Komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność,
  • Biegła obsługa pakietu MS Office.

Oferujemy

  • Elastyczny czas pracy,
  • Wsparcie marketingowe ze strony firmy,
  • Regularne szkolenia,
  • Długookresową współpracę,
  • Wynagrodzenie prowizyjne.