Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie
PRZEDSTAWICIEL DS. TESTÓW MEDYCZNYCH

4Active
opolskie
praca stacjonarna
5054 dni temu

Ogłoszenie numer: 118334, z dnia 2010-10-14

4Active

W związku z rozszerzeniem zakresu dystrybucji poszukujemy na terenie województw: dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego i świętokrzyskiego osób zainteresowanych współpracą jako

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

  • nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z firmami, instytucjami i specjalistami związanymi z alergiami pokarmowymi, dietetyką, odchudzaniem, zdrowym żywieniem itp.,
  • aktywna sprzedaż testów medycznych oferowanych przez firmę,
  • wsparcie merytoryczne i obsługa klientów na terenie własnego regionu.

Wymagania

  • własny samochód i prawo jazdy kat. B (prosimy nie przesyłać CV niespełniających tego warunku!),
  • wykształcenie branżowe (medycyna, biologia, dietetyka albo pokrewne) lub znajomość tematów związanych z immunologią i żywieniem,
  • zainteresowanie tematyką z zakresu zdrowego stylu życia i prawidłowego odżywiania,
  • preferowana gotowość założenia własnej działalności gospodarczej,
  • zachęcamy również do aplikowania osoby w wieku powyżej 40 lat.

Oferujemy

  • podstawa wynagrodzenia + bardzo atrakcyjny system prowizyjny,
  • szkolenia produktowe,
  • możliwość sprzedaży nowatorskich produktów z dziedziny diagnostyki medycznej.