Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Przedstawiciel ds. odszkodowań

Kancelaria odszkodowawcza
warmińsko-mazurskie, Olsztyn, Bartoszyce, Elbląg, Giżycko, Iława, Mrągowo, Nidzica, Ostróda
praca stacjonarna
4104 dni temu

Firma jest jedną z wiodących Kancelarii Odszkodowawczych o zasięgu ogólnopolskim. Naszą specjalizacją jest pomoc w uzyskaniu należnego odszkodowania w zakresie szkód zdrowotnych, komunikacyjnych i medycznych.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie/ Olsztyn, Bartoszyce, Elbląg, Giżycko, Iława, Mrągowo, Nidzica, Ostróda

Nr Ref.: PDS/05/wpisz maisto

Zadania:
  • Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, utrzymywanie relacji z Klientami oraz  dbanie o wizerunek firmy.
Wymagania:
  • Minimum średnie wykształcenie.
  • Dostęp do internetu.
  • Ambicja i wysoka kultura osobista.
  • Osoba dyspozycyjna, sumienna, kreatywna i uczciwa.
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w branży odszkodowań, ubezpieczeń lub finansów oraz możliwość stałego dostępu do osób poszkodowanych w wypadkach (komunikacyjnych, przy pracy, itp.).
  • Preferowani emerytowani policjanci, pracownicy służby zdrowia, rehabilitanci, specjaliści BHP, pracownicy firm ubezpieczeniowych.
Oferujemy:
  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne
  • Umowa agencyjna lub umowa o dzieło
  • Nie wymagamy własnej działalności gospodarczej
  • Bezpłatne materiały reklamowe
  • Możliwość budowy własnej struktury sprzedażowej
  • Zaliczki od podpisanych umów płatne z góry
  • Szybka realizacja spraw