Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Przedstawiciel ds. odszkodowań

Kancelaria odszkodowawcza
pomorskie, Gdańsk, Gdynia, Bytów, Chojnice, Człuchów, Kartuzy, Kościerzyna, Malbork, Miastko, Słupsk, Starogard Gdański, Wejherowo
praca stacjonarna
4104 dni temu

Firma jest jedną z wiodących Kancelarii Odszkodowawczych o zasięgu ogólnopolskim. Naszą specjalizacją jest pomoc w uzyskaniu należnego odszkodowania w zakresie szkód zdrowotnych, komunikacyjnych i medycznych.

Miejsce pracy: pomorskie/ Gdańsk, Gdynia, Bytów, Chojnice, Człuchów, Kartuzy, Kościerzyna, Malbork, Miastko, Słupsk, Starogard Gdański, Wejherowo

Nr Ref.: PDS/05/wpisz maisto

Zadania:
  • Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, utrzymywanie relacji z Klientami oraz  dbanie o wizerunek firmy.
Wymagania:
  • Minimum średnie wykształcenie.
  • Dostęp do internetu.
  • Ambicja i wysoka kultura osobista.
  • Osoba dyspozycyjna, sumienna, kreatywna i uczciwa.
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w branży odszkodowań, ubezpieczeń lub finansów oraz możliwość stałego dostępu do osób poszkodowanych w wypadkach (komunikacyjnych, przy pracy, itp.).
  • Preferowani emerytowani policjanci, pracownicy służby zdrowia, rehabilitanci, specjaliści BHP, pracownicy firm ubezpieczeniowych.
Oferujemy:
  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne
  • Umowa agencyjna lub umowa o dzieło
  • Nie wymagamy własnej działalności gospodarczej
  • Bezpłatne materiały reklamowe
  • Możliwość budowy własnej struktury sprzedażowej
  • Zaliczki od podpisanych umów płatne z góry
  • Szybka realizacja spraw