Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Przedstawiciel ds. inwestycji i kontaktu z hurtowniami

IPK sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
4886 dni temu

IPK Doradztwo Personalne działa na rynku europejskim od 1991 roku. Aktualnie dla naszego klienta – firmy z branży oświetleniowej, zajmującej się produkcją oświetlenia w technologii LED, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: PIKH/04/11/praca

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • opieka sprzedażowa nad klientem bezpośrednim i hurtowym na terenie Polski;
  • prowadzenie szkoleń i prezentacja produktów;
  • pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych;
  • utrzymywanie i rozwijanie relacji z hurtowniami;
  • poszukiwanie i prowadzenie własnych inwestycji w zakresie oświetlenia obiektów;
  • spotkania z projektantami elektrykami, architektami, inwestorami, wykonawcami robót elektrycznych;
  • pozyskiwanie wiedzy z rynku i realizacja celów sprzedażowych.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w branży elektrotechnicznej, preferowana branża oświetleniowa;
  • obsługa programów Microsoft Word, Excel;
  • umiejętność przygotowywania ofert i kalkulacji inwestycyjnych;
  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziana znajomość języków obcych;
  • umiejętność pracy w zespole oraz w pojedynkę;
  • dynamizm i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach;
  • chęć rozwoju i nauki;
  • konsekwencja w działaniu.

Oferujemy:
  • pracę w młodym i ambitnym zespole;
  • możliwość nauki i rozwoju w zakresie sprzedaży, organizacji, planowania i zarządzania;
  • współudział w decydowaniu.

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656