Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel / Doradca / Handlowy

Agencja Promocji JET
Warszawa
praca stacjonarna
6566 dni temu

Ogłoszenie numer: 23323, z dnia 2006-10-11

Agencja Promocji Jet BTL SOLUTIONS 14 lat na rynku. promowanie marki klienta.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Doradca Handlowy z doświadczeniem.

Wymagania

Ustalanie terminów dostaw do sklepów we wspołpracy z dystrybutorem. Zgodnie z trasówką wizyty w detalu mające na celu generowanie zamówień. Ankieta na wejście. Sprawdzenie stanów magazynowych. Uzupełnianie połki. Działania handlowe. Instalacja materiałów POS. Wypełnianie raportów. Dostarczanie zamówieć do dystrybutorów. Regularne kontakty z PH Dystrybutorów oraz PH NWP

Oferujemy

Wynagrodzenie stałe, zwrot kosztów za przejechane kilometry, bonusy za dobrą pracę, premie sprzedażowe.