Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Przedstawiciel Bankowy

Promore
Bydgoszcz, Bydgoszcz | Nr Ref: PP/PR/Olsztyn
praca stacjonarna
5405 dni temu

Ogłoszenie numer: 75547, z dnia 2009-09-28

Promore

Obecnie dla naszego Klienta, lidera w  branży bankowej poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Bydgoszcz | Nr Ref: PP/PR/Olsztyn

Nr Ref.: PP/PR/Olsztyn

Opis stanowiska

  • Praca dla dużego, renomowanego Banku
  • Sprzedaż produktów bankowych w terenie
  • Wymagania

  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów,
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz efektywnej organizacji pracy,
  • Wykształcenie co najmniej średnie,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętności obsługi komputera (Microsoft Office).
  • Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (część stała i prowizyjna),
  • Pakiet szkoleń umożliwiających podnoszenie swoich kwalifikacji,
  • Samochód firmowy,
  • Telefon firmowy.