Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Przedstawiciel Bankowy

Promore
Wrocław, Wrocław, Głogów, Wałbrzych, Bolesławiec, Świdnica, Dzierżoniów, Lubin
praca stacjonarna
4774 dni temu

Dla naszego klienta, Banku  z ugruntowaną pozycją na rynku usług finansowych,  poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie/ Wrocław, Głogów, Wałbrzych, Bolesławiec, Świdnica, Dzierżoniów, Lubin
Nr Ref.: PB/07/WRO/wpisz miasto

Zadania:
  • Sprzedaż produktów bankowych
  • Realizacja wyznaczonych celów

Wymagania:
  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz efektywnej organizacji pracy.
  • Wykształcenie min średnie.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętności obsługi komputera (Microsoft Office).

Oferujemy:
  • Przejrzyste i stabilne warunki zatrudnienia.
  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (część stała i prowizyjna).
  • Pakiet szkoleń umożliwiających podnoszenie swoich kwalifikacji.
  • Niezbędne narzędzia pracy ( samochód ,telefon)