Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Przedstawiciel Bankowy

Promore
dolnośląskie, Wrocław, Głogów, Bolesławie, Legnica, Wałbrzych, Świdnica Nr Ref: MDK/05/WRO/wpisz miasto
praca stacjonarna
4837 dni temu

Wiodący europejski Bank detaliczny od kilkunastu lat prężnie działający na rynku polskim, w związku z rozwojem mobilnego działu sprzedaży, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie/ Wrocław, Głogów, Bolesławie, Legnica, Wałbrzych, Świdnica Nr Ref: MDK/05/WRO/wpisz miasto

Zadania:
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację planów sprzedaży, aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji biznesowych.

Wymagania:
  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów.
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz efektywnej organizacji pracy.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.
  • Sumienność i odpowiedzialnośćWykształcenie min średnie.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętności obsługi komputera (Microsoft Office).

Oferujemy:
  • Przejrzyste i stabilne warunki zatrudnienia.
  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (część stała i prowizyjna).
  • Pakiet szkoleń umożliwiających podnoszenie swoich kwalifikacji.
  • Niezbędne narzędzia - samochód służbowy i telefon komórkowy.