Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Polanica-Zdrój
Przedstawiciel,Konsultant - Telefonia Komórkowa

STARLIFE PL Sp. z o.o.
Polanica-Zdrój
praca stacjonarna
6507 dni temu

Ogłoszenie numer: 25203, z dnia 2006-12-25

Stabilna firma o zasięgu międzynarodowym poszukuje na polskim rynku kreatywnych, zorientowanych na sukces osób, które wypromują nową, niezwykle atrakcyjną i czytelną ofertę tanich usług telefonii komórkowej. Chcesz obniżyć koszty rozmów, skorzystać z atrakcyjnego systemu wynagradzania - skontaktuj się z nami! Oferujemy atrakcyjną formę współpracy i możliwość budowania stabilnego biznesu.

Miejsce pracy: Polanica-Zdrój

Opis stanowiska

Przedstawiciel - Konsultant

Wymagania

- Poszukujemy osób: dynamicznych, skutecznych, odpowiedzialnych, otwartych na nowe kontakty i wyzwania