Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Przedstawicie Handlowy / Manager Sprzedaży

PTE Bankowy S.A.
wielkopolskie, Gniezno, Kalisz, Konin, Luboń, Ostrów Wielkopolski, Pleszew, Słupca, Środa Wielkopolska, Września i okolice
praca stacjonarna
5350 dni temu

Ogłoszenie numer: 84395, z dnia 2009-12-21

www.bankowy.pl PTE Bankowy nawiąże również współpracę z byłymi managerami i przedstawicielami innych OFE.

Miejsce pracy: wielkopolskie, Gniezno, Kalisz, Konin, Luboń, Ostrów Wielkopolski, Pleszew, Słupca, Środa Wielkopolska, Września i okolice

Opis stanowiska

- Obsługa Klientów Indywidualnych - Przeprowadzanie prezentacji - Realizacja Założonych Planów Sprzedaży - Pozyskiwanie Nowych Klientów - Manager-Zarządzanie Grupą Przedstawicieli Handlowych

Wymagania

- Wykształcenie średnie - Mile widziana doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej - Komunikatywność - Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

- Interesującą i ciekawą pracę z ludźmi - Podstawę wynagrodzenia w ramach umowy (zlecenie lub agencyjna) - Dodatkowo prowizja uzależniona od wyników pracy - Nagrody, wyróżnienia, bonusy - Możliwość pracy w dynamicznej, stabilnej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku