Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Syców
PRZEDST. HANDLOWY,TECHNOLOG PRODUKCJI,KIEROWNIK ZMIANY,OPERATOR MASZYN

TEAM-PLAST SP.Z O.O.
Syców
praca stacjonarna
6487 dni temu

Ogłoszenie numer: 24171, z dnia 2006-11-10

PRODUKCJA OKIEN I DRZWI PCV I ALU

Miejsce pracy: Syców

Nr Ref.: DOT.STANOWISKA: KIEROWCA KAT.C+E

Opis stanowiska

1.PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY Z B.DOBRĄ ZNAJOMOŚCIĄ J.OBCEGO 2.TECHNOLOG PRODUKCJI 3.KIEROWNIK ZMIANY 4.OPERATOR MASZYN 5.KIEROWCA KAT.C+E

Wymagania

MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE (DOT. WSZYSTKICH STANOWISK) J.OBCY -BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ (DOT. PRZEDST.HANDLOWYCH)

Oferujemy

OFERUJEMY SYSTEM WYNAGRODZEŃ STAŁY PLUS PROWIZJA ORAZ SZKOLENIA