Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
przedmiarowanie instalacji sanitarnych i elektrycznych

Nowina 2007
mazowieckie
praca stacjonarna
6310 dni temu

Ogłoszenie numer: 30156, z dnia 2007-06-08

Nowina 2007

Firma świadczy usługi w zakresie technicznego wyposażenia budynków

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Na podstawie dokumentacji projektowej należy wykonać przedmiar instalacji mechanicznych (sanitarnych) lub elektrycznych w oparciu o założone kryteria. Przedmiar zawierać ma podstawowe ilości materiałów i zawiera znacznie mniej pozycji niż normalny kosztorys. Praca wykonywana będzie w domu na własnym sprzęcie.

Wymagania

Znajomość dokumentacji w zakresie instalacji sanitarnych, lub silno- i słaboprądowych MS Excel, znajomość AutoCAD, technicznej nomenklatury w zakresie instalacji sanitarnych lub elektrycznych w języku niemieckim i angielskim jest mile widziana.

Oferujemy

Zlecenia indywidualne,w oparciu o uzgodnione wcześniej wynagrodzenie, oraz termin zakończenia. W perspektywie umowy ramowe.