Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Police
Prowadzenie sklepu mięsnego - Police

KS Service Sp. z o.o.
Police
praca stacjonarna
4081 dni temu

Jesteśmy Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego mającą swoje oddziały w Poznaniu, Gorzowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Szczecinie. Centrala naszej firmy znajduje się w Szczecinie.

Agencja Zatrudnienia KS Service (nr certyfikatu 2894), dla jednego ze swoich Klientów, hurtowni z branży mięsnej poszukuje osoby do:

Miejsce pracy: Police

Nr Ref.: S/SM/Police/2013

Zadania:
  • Dbanie o zatowarowanie sklepu i terminowe płatności,
  • Rekrutacja personelu i zarządzanie standardami pracy pracowników, układanie grafików,
  • Poza obowiązkami kierowniczymi – także osobista sprzedaż w sklepie mięsnym.

Wymagania:
  • Prowadzenia własnej działalności gospodarczej, lub gotowości do jej założenia,
  • Umiejętności obsługi kasy fiskalnej i przynajmniej podstawowej obsługi komputera,
  • Książeczki do celów sanitarno – epidemiologicznych lub gotowości do wykonania takich badań,
  • Motywacji do pracy, umiejętności kierowania zespołem pracowników, uczciwości i rzetelności,
  • Mile widziane doświadczenie w branży mięsnej, ale nie jest to warunek konieczny.
Oferujemy:
  • Podnajem wyremontowanego i wyposażonego sklepu z pełnym zatowarowaniem (sklep w Policach),
  • Wsparcie marketingowe – wizualizacja, marketing, organizacja promocji,
  • Bezpłatne szkolenie, połączone z praktyką w sklepie,
  • Samodzielne prowadzenie sklepu, korzystne warunki współpracy oparte o dzierżawę punktu.