Najnowsze oferty pracy

  • Lekarz Audiolog - Foniatra

    Sensor Cliniq Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.   Warszawa, Wola    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Wymagania: Dyplom lekarza, Aktualne prawo do wykonywania zawodu, Wymagana specjalizacja z zakresu audiologii i foniatrii. Od Kandydatów oczekujemy: Dyspozycyjności, Umiejętności kreatywnego rozwiązywania trudności, Zaangażowania i odpowiedzialności, Umiejętności interpersonalnych i...
Zobacz więcej ofert pracy

Protetyk Słuchu

HR Support
Żyrardów
praca stacjonarna
1198 dni temu
Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, rozwijającej się firmy w obszarze sprzedaży aparatów słuchowych, która obecnie otwiera nowy gabinet specjalistyczny, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Żyrardów
OBOWIĄZKI:
  • prowadzenie badań słuchu i dobór odpowiedniego aparatu słuchowego
  • doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego aparatu i sprzedaż
  • prowadzenie dokumentacji związanej z pacjentami/klientami i obsługa posprzedażowa
  • odpowiedzialność za powierzony gabinet
  • delegowanie zadań asystentowi
WYMAGANIA:
  • wykształcenie kierunkowe i uprawnienia do wykonywania zawodu
  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność nawiązywania relacji z klientami i proklienckie podejście
  • predyspozycje sprzedażowe i umiejętności budowania trwałych relacji z Klientem
PRACODAWCA OFERUJE:
  • atrakcyjne wynagrodzenie + motywacyjny system premiowy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia specjalistyczne i produktowe
  • rozwój zawodowy u udział w rozwoju nowej placówki
  • pracę w nowo powstałej nowoczesnej placówce w centrum Łodzi
  • możliwość uzyskania udziałów w firmie, po pierwszym roku współpracy