Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Hostessa Pomorskie
Promotor w stroju maskotki

Manpower
pomorskie, woj. pomorskie
praca stacjonarna
3662 dni temu

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecnaw 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Praca Tymczasowa
Miejsce pracy: woj. pomorskie
Nr Ref.: MK022/PAL

Zadania:

  •  Promocjapoprzez przemieszczanie się po plaży w stroju maskotki
  • Pracaprzez 12 dni po 3h
  •  Miejscadziałań: Kołobrzeg, Ustronie Morskie, Sarbinowo, Mielno;  Darłowo, Dąbki,Łazy, Unieście (jedno wspólne miejsce zbiórki i wspólne przemieszczanie siępo wymienionych powyżej miejscach pracy)
Wymagania:

  • Sumienność
  • Chęćdo pracy
  • Doświadczeniew prowadzeniu akcji promocyjnych
  • Dyspozycyjnośćw terminach:

 5-6.07

12-13.07

19-20.07

26-27.07

2-3.08

9-10.08

  •   Mile widziane prawo jazdy kat B + własny samochód dodyspozycji

Oferujemy:

• Pracę w weekendy (zbiórka 11:20 w Koszalinie)
•Stawkę godzinową 15 zł brutto/ h
• Umowę zlecenie

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie CV  z nr ref. MK022/PAL w tytule maila.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.