Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Promotor Projektu/Przedstawiciel Handlowy

Kolporter Service Sp. z o.o.
zachodniopomorskie, Szczecin,Gorzów Wlkp
praca stacjonarna
6433 dni temu

Ogłoszenie numer: 25901, z dnia 2007-02-06

Kolporter Service jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się ogólnopolskich firm oferujących terminale do sprzedaży doładowań elektronicznych oraz wyrobów z sektoru FMCG

Miejsce pracy: zachodniopomorskie, Szczecin,Gorzów Wlkp

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Promotor Projektu-Szczecin.Do obowiązków osób zatrudnionych na tym stanowisku będzie należało:pozyskiwanie nowych klientów,obsługa techniczna dotyczącza montażu terminali i szkoleń,opieka nad klientami wspólpracującymi,serwisa terminali. Poszukujemy na stanowisko Przedstwiciela Handlowego-Szczecin,Gorzów Wlkp.,Koszalin.Do obowiązków osób zatrudnionych na tym stanowisku będzie należało:pozyskiwanie nowych klientów z sektoru FMCG,opieka nad klientami wspólpracującymi,rozwój sieci sprzedaży.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:komunikatywności,samodzielności i dobrej orgnizacji pracy,dyspozycyjności i operatywności w związku z rozległym terenem działania,zaangażowania w wykonywane obowiązki,prawa jazdy kat.B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu

Oferujemy

Pracę w młodym i dynamicznym zespole,wynagrodzenie stałe i dodatkowy system prowizyjny uzależniony od wyników,rozwój poprzez szkolenia