Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Projektantów elektroniki cyfrowej (również Studentów)

RGB Technology s.c.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
4890 dni temu

Firma RGB Technology, producent wyświetlaczy informacyjno - reklamowych, telebimów opartych na technologii LED

Zadania:
  • programowanie mikrokontrolerów w języku C (np: AVR, ARM),
  • projektowanie płytek drukowanych (Protel),
  • tworzenie dokumentacji technicznych,
  • dobór podzespołów elektronicznych,
  • uruchamianie prototypów,
  • optymalizacja i racjonalizacja projektów będących w produkcji.
Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego (technicznego),
  • samodzielność, sumienność, chęć samorozwoju,
  • determinacja w działaniu,
  • kreatywność w tworzeniu nowych produktów,
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • prezentacja dotychczas zaprojektowanych i uruchomionych urządzeń,
  • doświadczenie z obsługą TCP/IP,
  • znajomość protokołów sieciowych,
  • znajomość interfejsu USB,
  • znajomość interfejsów do przesyłu obrazu (HDMI, DVI),
  • znajomość zagadnień EMC.
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • bardzo atrakcyjne warunki płacowe,
  • stabilną posadę z możliwością rozwoju.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)