Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Projektant wnętrz/ Sprzedawca

Furnimeb
Łódź
praca stacjonarna
4910 dni temu

Ogłoszenie numer: 146009, z dnia 2011-05-10

Furnimeb

Furnimeb - dynamicznie rozwijająca się firma meblowa z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się   m. in.  produkcją mebli kuchennych oraz  szaf wnękowych pod wymiar. Działalność obejmuje zakres prac związanych z pomiarem, projektem według życzeń klienta oraz wykonanie i montaż mebli.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • profesjonalna obsługa klienta przed i po sprzedażowa, obejmująca min. wstępny projekt wnętrza  oraz wycenę mebli dla klienta indywidualnego i biznesowego.
  • doradztwo klientom
  • realizowanie celów sprzedażowych
  • rozwój punktu sprzedaży

Wymagania

  • minimum wykształcenie średnie,  mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • sprawna obsługa komputera
  • mile widziana znajomość programów do projektowania wnętrz
  • komunikatywność i wysoka  kultura osobista
  • samodzielność, kreatywność, obowiązkowość , dyspozycyjność
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • stałą pracę
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie związane z efektami pracy
  • służbowy laptop i komórkę
  • elastyczny czas pracy