Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Projektant urządzeń elektronicznych

TAHOE
Wrocław
praca stacjonarna
6039 dni temu

Ogłoszenie numer: 41062, z dnia 2008-03-06

TAHOE

– jest liderem w produkcji wysokiej jakości sprzętu do transmisji danych. Projekty realizowane przez nasz zespół znalazły uznanie w wielu krajach całego świata. W związku z rozwojem firmy o międzynarodowej skali działania poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

- projektowanie nowych urządzeń pracujących w sieciach telekomunikacyjnych (głównie opartych na mikrokontrolerach 16/32 bitowych)

Wymagania

- doświadczenie w projektowaniu systemów mikroprocesorowych i mikrokontrolerów (najlepiej 16 lub 32 bitowych) - znajomość zasad projektowania układów cyfrowych pracujących na wysokich częstotliwościach - doświadczenie w zakresie projektowania PCB - kreatywność, sumienność, dobra organizacja pracy - wykształcenie wyższe elektroniczne (lub studenci ostatnich lat studiów) DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE: - umiejętność projektowania urządzeń radiokomunikacyjnych

Oferujemy

- ciekawą pracę nad złożonymi urządzeniami elektronicznymi - możliwość realizacji własnych projektów i zdobywania nowych doświadczeń zawodowych - swobodną atmosferę pracy - atrakcyjne wynagrodzenie - pakiet prywatnej opieki medycznej