Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Projektant urządzeń elektronicznych

TAHOE
Wrocław
praca stacjonarna
6527 dni temu

Ogłoszenie numer: 24816, z dnia 2006-12-05

TAHOE

producent profesjonalnych urządzeń telekomunikacyjnych

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Oferowana praca polega na projektowaniu nowych urządzeń pracujących w sieciach telekomunikacyjnych - modemów, routerów, radiolinii - podobnych do obecnie znajdujących się na stronie http://www.tahoe.pl/ - zarówno schematu, jak i PCB.

Wymagania

  • duże doświadczenie w projektowaniu systemów mikroprocesorowych i mikrokontrolerów 16/32-bitowych
  • znajomość zasad projektowania układów cyfrowych pracujących na wysokich częstotliwościach (>100MHz, problematyka kompatybilności elektromagnetycznej, itp.) Mile widziana znajomość środowiska Protel DXP 2004 / Altium Designer 6.0. Dużym atutem będzie umiejętność projektowania układów mikrofalowych, w szczególności układów do mikrofalowej transmisji danych (modulacja QAM)
  • Oferujemy

  • pracę nad złożonymi, zaawansowanymi urządzeniami elektronicznymi
  • ciekawe wyzwania wymagające wiedzy i pomysłowości
  • możliwość realizacji własnych projektów
  • swobodną atmosferę w pracy
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.