Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Projektant Urządzeń Elektronicznych

TAHOE
Wrocław
praca stacjonarna
6807 dni temu

Ogłoszenie numer: 17970, z dnia 2006-02-28

TAHOE

Producent profesjonalnych urządzeń telekomunikacyjnych - http://www.tahoe.pl/

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Praca będzie polegała na projektowaniu nowych urządzeń pracujących w sieciach telekomunikacyjnych (głównie opartych na mikrokontrolerach 32-bitowych), podobnych do obecnie znajdujących się na stronie http://www.tahoe.pl/ - zarówno schematu, jak i PCB.

Wymagania

- doświadczenie w projektowaniu systemów mikroprocesorowych i mikrokontrolerów (najlepiej 16- lub 32-bitowych) - znajomość zasad projektowania układów cyfrowych pracujących na wysokich częstotliwościach (>100MHz, problematyka kompatybilności elektromagnetycznej, itp.) - doświadczenie w zakresie projektowania PCB Mile widziana znajomość środowiska Protel DXP 2004 / Altium Designer 6.0 Dodatkowym atutem będzie również umiejętność projektowania układów mikrofalowych.

Oferujemy

Oferujemy: - pracę nad złożonymi, zaawansowanymi urządzeniami elektronicznymi - ciekawe wyzwania wymagające wiedzy i pomysłowości - możliwość realizacji własnych projektów - swobodną atmosferę w pracy