Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Chmielno
PROJEKTANT UBIORU

ARYTON SP. Z O.O.
Chmielno
praca stacjonarna
4888 dni temu

Aryton to dynamicznie rozwijająca się marka modowa. Tworzymy kolekcje dla Kobiet, które szukają równowagi pomiędzy przemijającymi trendami a klasyką w nowoczesnym ujęciu. Naszym wyróżnikiem są najlepsze tkaniny oraz najwyższa jakość wykonania. Aryton to marka która ma na swoim koncie dużo osiągnięć. Do tych najważniejszych należą wyróżnienia „Doskonałości Mody” przyznawane przez magazyn Twój Styl.

Miejsce pracy: Chmielno

Zadania:
  • Tworzenie projektów zgodnych z koncepcją marki.
  • Zaangażowanie na każdym etapie cyklu życia produktu, od koncepcji projektu do wprowadzenia produktu do salonu firmowego.
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • Przede wszystkim zaangażowania oraz silnej orientacji na realizację założonych celów.
  • Poczucia estetyki oraz zainteresowania trendami mody.
  • Doświadczenia w projektowaniu odzieży.
  • Wykształcenia wyższego (preferowane wykształcenie kierunkowe).
  • Dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Dodatkowym atutem jest obsługa programu: CorelDraw.
Oferujemy:
  • Możliwość wpływania na kształt i rozwój kolekcji.
  • Dobrą atmosferę pracy.
  • Ciekawą pracę oraz możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej firmie.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i umiejętności poprzez pakiet szkoleń.
  • Możliwość ciekawych podróży.